Skip to Main Content »

Twój koszyk jest pusty

Regulamin - Jak Kupować

Postanowienia ogólne:

1. Sklep internetowy www.DrzewkoNaPrezent.pl jest własnością  Kwiaciarnia Magia Justyna Grabska, Al.Gen. Bora komorowskiego 37, 31-876 Kraków,

NIP 678-288-37-60
2. Każdy Klient dokonujący zakupu w serwisie www.DrzewkoNaPrezent.pl zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym regulaminem przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu.
3. Wszystkie ceny są cenami ostatecznymi zwolnionymi od podatku od towarów i usług na podstawie art.43 ust.1pkt 3 ustawy o podatku towarów i usług.
4. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT RR na sprzedany towar.
5. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z chęcią zakupu i pociąga za sobą konieczność dokonania płatności za zamówiony towar.
6. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 

Realizacja zamówień:

1. Towar można odebrać osobiście w Skawinie przy ul. Krakowskiej 95.
2. Do miejscowości na terenie całej Polski towar dostarcza firma kurierska UPS, z którą Szkółka Roślin „ Drzewko Na Prezent ” ma podpisaną umowę o współpracy lub towar dostarczany jest jej własnym transportem.
3. Sklep posiada ograniczoną ilość towarów. W związku z tym towar oraz jego cena obowiązują do wyczerpania zapasów.
4. Kupujący jest obciążony kosztami dostawy określonymi w cenniku, dostępnym na stronie www.drzewkonaprezent.pl
5. Czas realizacji zamówienia (do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki) wynosi do 7 dni roboczych. Z reguły jest to 24 godziny. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.
6. Przy odbiorze towaru Klient jest zobowiązany do sprawdzenia, czy towar nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu.
7. Warunkiem rozpatrzenia reklamacji jest spisanie w obecności kuriera lub pracownika naszej firmy “Protokołu reklamacji”.
8. Klient ma prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od daty wydania, o ile towar pozostaje w oryginalnym opakowaniu, nie był używany i nie nosi śladów użytkowania. Koszty dostarczenia reklamowanego towaru ponosi sprzedający.
 

Płatności:

1. Poprzez bezpieczny serwis Dotpay (Karta Visa, Eurocard, MasterCard, Transfer, Płacę z Inteligo, Multitransfer, Przelew 24 (BZWBK), ING Bank Śląski "ING Online", Bank BPH "Sezam”, Bank Millenium "Millenet", Płać z Nordea, Pekao24 (Bank Pekao S.A.), Deutsche Bank PBC S.A., Kredyt Bank S.A. (KB24), Inteligo (Bank PKO BP), Lukas Bank). Płatności poprzez Dotpay umożliwiają sposób prowadzenia autoryzacji, w którym pracownicy sklepów internetowych nie mają dostępu do przesyłanych numerów kart płatniczych Klientów (znane one są tylko bankowi rozliczającemu transakcje).
2. Płatność przelewem na konto sklepu:  

PKOBP Centrum Obsługi INTELIGO
Centrum Bankowości Elektronicznej w Warszawie
PL 50 1020 5558 11111773 0210 0154
swift: BPKOPLPW
BAN: PL


3. Płatność gotówką przy odbiorze - tylko jeżeli adres kupującego i odbiorcy jest taki sam.

Postanowienia końcowe:

1.Składający zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
2.Wszystkie produkty są własnością Szkółki Roślin „Drzewko Na Prezent”, aż do momentu wpłacenia pełnej kwoty należnej za wysłany towar.
3.W sprawach nie uregulowanych powyższym regulaminem, stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.
4.Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży, między sklepem a konsumentami, będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też nie byłoby satysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez sąd powszechny w Krakowie, właściwy dla właściciela sklepu internetowego.