Skip to Main Content »

Twój koszyk jest pusty

Jak to działa?

Pozwól, ze wyjaśnimy jak funkcjonuje nasz system wysyłkowy.

 WYBÓR WŁAŚCIWEJ ROŚLINY


Wybierz swoje drzewo
Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z naszą szeroką gamą drzew. Możesz wybrać prezent w zależności od okazji, rodzaju drzewa lub rodzaju osobowości osoby którą chcesz obdarować. Po wybraniu właściwego prezentu wybierasz odpowiednią do okazji kartkę okolicznościową


  

 PERSONALIZACJA KARTKI OKOLICZNOŚCIOWEJ


Dodaj swoją prywatną wiadomość, którą nadrukujemy na wybranej przez Ciebie karcie okolicznościowej. Proponujemy 10 unikalnych kartek okolicznościowych stosownych do okazji z jakiej chcesz podarować drzewo w prezencie. Dedykacja i dobór właściwej do okoliczności grafiki na karcie sprawi, że drzewo będzie niepowtarzalnym upominkiem przeznaczonym do tek konkretnej bliskiej Ci osoby. Wybierz kartę i przejdź przez prosty i intuicyjny formularz zamówieniowy.


 

 WYBIERZ DATĘ DOSTAWY I PODAJ ADRES ODBIORCY


Wybierz datę dostawy, która będzie dogodna dla Ciebie lub osoby do której mamy wysłać prezent.


 

 BEZPIECZNIE ZAPŁAĆ


Bezpiecznie zapłać za zamówienie za pomocą systemu DotPay, przelewem lub ustaw opcję płatności przy odbiorze.


 

 NIEZAWODNA DOSTAWA


Prezenty dostarczamy na terenie całej Polski. Drzewa w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach dostarczamy kurierem UPS. Czas dostawy to 24 godziny. Kiedy drzewo jest dostarczone, Twoi najbliżsi rozpakowują podarek, przy którym znajdują instrukcje jak postępować z drzewem i kartkę okolicznościową zaprojektowaną przez Ciebie oraz oczywiście roślinę którą im przesłałeś w prezencie. Zespół DrzewkoNaPrezent.pl jest zawsze gotowy do pomocy w sprawie opieki nad rośliną.

 

 

 

 
 

DOSTARCZAMY DRZEWA
NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
OD 2009 ROKU.