Skip to Main Content »

Twój koszyk jest pusty

Nasze bezpieczne opakowania

DrzewkoNaPrezent.pl opracowało kartonowe opakowania, które oprócz funkcji zabezpieczającej roślinę w czasie transportu pełnią również funkcję ozdobną całego prezentu. Każde pudełko zostało zaprojektowane przez nas tak, aby zapewniało drzewu komfortowe warunki w tak trudnym czasie, jakim jest dostawa kurierska. Dzięki naszym opakowaniom roślina zostanie dostarczona w nienaruszonym stanie.

Opakowania DrzewkoNaPrezent.pl są biodegradowalne co znaczy, że są przyjazne dla środowiska naturalnego i aż 95% substancji może ulec rozkładowi. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były najwyższej jakości prezentami EKO.

Jak dotychczas posiadamy trzy rodzaje opakowań tak, aby zapewnić bezpieczną i estetyczną dostawę szerokiej gamie drzew wprost pod Wasze drzwi. Nasze opakowania posiadają liczne rozwiązania czyniące cały prezent wyjątkowym:
 • na kartonach nadrukowana jest kokardka - nieodzowny element sugerujący prezent płynący prosto z serca;
 • w środku opakowania, które jest podzielone na kilka komór, tak aby drzewo nie uległo zgnieceniu lub uszkodzeniu podczas transportu.
 • wewnątrz opakowania znajdują się nacięcia, w których umieszczony jestporadnik pielęgnacji drzewa oraz kartka okolicznościowa, która nadaje całemu prezentu indywidualny charakter.
 • Całość stworzona jest z mocnego kartonu, aby wyjątkowy dar, jakim jest sadzonka, był bezpieczny podczas dostawy kurierskiej.


Wieloletnie doświadczenie w rozsyłaniu tak niezwykłych produktów po całej Polsce pozwoliło nam ulepszyć opakowania w sposób, który gwarantuje BEZPIECZNĄ  DOSTAWĘ.

drzewko na prezent - dowiedz się o bezpiecznej dostawie

drzewko na prezent - opakowania

RODZAJE PUDEŁEK

Podłużne pudełko o wymiarach 80/9/15 cmzostało specjalnie opracowane tak, aby bezpiecznie pomieścić wszystkie elementy składające się na prezent z grawerem:
 • sadzonkę Drzewa
 • stalową Tabliczkę z Grawerem
 • drewniany Cokół do Tabliczki
 • ochraniacz Zabezpieczający Roślinę przed np. gryzoniami
 • drewniany Palik zabezpieczający roślinę przed złamaniem
 • Kartkę Okolicznościową
 • Poradnik Pielęgnacji Drzew

Każdy element stanowi unikalny zestaw upamiętniający opracowany przez DrzewkoNaPrezent.pl. Kartkę okolicznościową wybieramy podczas łatwego i intuicyjnego procesu zakupu. System prowadzi do wypełnienia tekstu z indywidualnymi życzeniami oraz tekstu na tabliczkę z grawerem.

Osoba obdarowana tuż po uchyleniu wieka opakowania widzi kartkę okolicznościową i poradnik pielęgnacji drzewa - od tej chwili cały prezent nabiera magicznych emocji, które wspominać będzie przez lata.

 

 

Opakowania 60/20/20 cm i 80/30/30 cm

Inspiracją dla większych kartonów były filmy animowane. Chcieliśmy, aby po naruszeniu zabezpieczeń na paczce opakowanie rozwijało się ukazując prezent drzewo w pełnej okazałości, tak jak widzieliśmy to na niejednej animowanej historyjce z Myszką Miki czy Strusiem Pędziwiatrem i Kojotem.

Opakowania stanowią bezpieczną osłonę dla drzewa podczas transportu i działają dokładnie tak jak w kreskówkach, rozwijając się i ukazując to,
co jest w środku, czyli Drzewo Oliwne, Drzewo Pomarańczowe,  drzewo Cytrynowe itp.

Podobnie jak w podłużnym opakowaniu 80/9/15 cm opisywanym powyżej, w tych kartonach również znajdują się nacięcia pozwalające na umieszczenie
kartki okolicznościowej z prywatną wiadomością od Ciebie, jak i miejsce na Poradnik Pielęgnacji Rośliny, znajdującej się wewnątrz prezentowego opakowania.

 

 

 

 

NASZE PUDEŁKA

Obok prezentujemy Wam nasze pudełka oraz zestaw do wykonania graweru -  tabliczkę, drewniany kołek, a także kartkę okazjonalną, którą można  załączyć do prezentu.

Wszystkie te elementy zostały dopracowane przez nas w najdrobniejszych szczegółach tak, by były estetyczne, a dodatkowo funkcjonalne oraz jak
najbardziej ekologiczne.

Drzewkonaprezent.pl nie tylko sprzedaje rośliny, ale także popiera troskę o środowisko naturalne.

 

 

drzewko na prezent - opakowania