Skip to Main Content »

Twój koszyk jest pusty

O Nas

Witamy w sklepie internetowym drzewkonaprezent.pl, który specjalizuje się w wysyłaniu zielonych prezentów, zwłaszcza bezpośrednio do osób, które chcesz obdarować. Zajmujemy się sprzedażą pięknie opakowanych, wysokiej jakości ekologicznych podarunków, wśród których znajdziesz wiele odmian tradycyjnych polskich drzew, kwiatów oraz ciekawych roślin Europejskich. Przedstawiamy tu także interesujące informacje o nich i ich symbolice. Nasza działalność obejmuje poza tym propagowanie sadzenia drzew i dbanie o środowisko naturalne. Za pośrednictwem naszej strony internetowej, możesz ufundować posadzenie drzewa w swojej okolicy. Co robimy?

Sklep internetowy DrzewkoNaPrezent.pl powstał po to, aby dać możliwość wysłania unikalnego podarunku bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować. Sprzedajemy długotrwałe, naturalne prezenty, które znaczą o wiele więcej, niż książki, CD, lub inne zwykłe prezenty albo kwiaty cięte. Dajemy Ci też możliwość ufundowania posadzenia drzewka w Twojej okolicy.

 


Wieloletnie doświadczenie

Drzewkonaprezent.pl stworzyliśmy opierając się na ponad 20-letnich doświadczeniach w branży ogrodniczej, zarówno jako producenci jak i sprzedawcy roślin ozdobnych oraz owocowych.  Firma drzewkonaprezent.pl jest w 100% Polska.

Nasza filozofia

Dlaczego dostarczamy drzewa oraz inne rośliny pod same drzwi mieszkańcom całej Polski?  Dlaczego sadzimy drzewka na zamówienie? Powodem dla którego zaczęliśmy naszą działalność była chęć propagowania ekologicznego trybu życia i chęć polepszania jego jakości. Wierzymy, że prezent, który jest nie tylko piękny, ale też poparty głęboką ideą buduje i pogłębia pozytywną relację między ofiarodawcą i obdarowanym.

 

drzewko na prezent


Kim są nasi Klienci?

Nasi Klienci wybierają podarunki z drzewkonaprezent.pl, ponieważ trwają one wiecznie, a nie tylko tygodnie lub miesiące. Są świadomi, że ich decyzje przekładają się na środowisko naturalne i w konsekwencji na jakość życia ich i ich bliskich. Myślą o przyszłości i chcą za sprawą starannie wybranych podarunków długo żyć we wdzięcznej pamięci obdarowanych.

Nasza misja

Nasza firma została zbudowana na stałych, etycznych fundamentach, które popierają polską gospodarkę naturalną, miejscowe środowisko i edukację, dla zdrowszego i bardziej ekologicznego stylu życia nas wszystkich. Propagujemy sadzenia drzew i dbanie o środowisko naturalne. Za pośrednictwem naszej strony internetowej, możesz łatwo ufundować posadzenie drzewa w Twojej okolicy.Jak działamy?


Drzewkonaprezent.pl jest firmą wysyłkową i większość zamówień otrzymujemy przez naszą witrynę internetową - www.drzewkonaprezent.pl.

 

drzewko na prezent - opakowania


Nie tylko drzewka na prezent...


Sprzedając drzewa i inne rośliny, oferujemy również naszym Klientom inne unikalne eko-prezenty. Klinij TUTAJ i zapoznaj się z oferowanymi produktami.

drzewko na prezent - znakowanie