Skip to Main Content »

Twój koszyk jest pusty

50 - Złota

Produkty 11 do 16 z 16

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek malejący
 • LESZCZYNA Corylus avellana L.

  Leszczyna lubi stanowisko wilgotne i żyzne. Są bardzo tolerancyjne względem oświetlenia. Dobrze się rozwijają zarówno na stanowiskach nasłonecznionych jak i zacienionych. Rośliny są odporne na miejskie zanieczyszczenia. Wszystkie odmiany leszczyny pospolitej są odporne na mróz. Leszczyna nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Poza tym nie stosujemy żadnego formowania ani cięcia. Leszczyna jest świetną rośliną dla zapracowanych!

  Cena: 
  49,00 zł
  !

  Brak w magazynie

 • KLON POSPOLITY acer platanoides

  Acer platanoides wymaga gleb żyznych i próchniczych, choć na zwykłej, przeciętnej też sobie poradzi. Przy wyborze stanowiska unikać podmokłych terenów, zasolenia, gleb piaszczystych i kwaśnych. Klon pospolity poradzi sobie zarówno na słońcu jak i półcieniu, wytrzymały na wiatry. Ogólnie nie jest zbyt wymagającym drzewem. Drzewo jest mrozoodporne.

  Cena: 
  49,00 zł
  !

  Brak w magazynie

 • JESION Fraxinus excelsior

  Drzewo to jest dość łatwe w uprawie ale wymaga jedynie odpowiedniego podłoża i słonecznego miejsca. Jako gatunek rodzimy odporne na mrozy, do tego toleruje zanieczyszczone powietrze i zacienienie i silne wiatry. Rośnie dość szybko Wymaga żyznego podłoża, udaje się gorszych glebach, również na glebach wapiennych.

  Cena: 
  49,00 zł
  !

  Brak w magazynie

 • NOWOŚĆ!! JABŁOŃ KARŁOWA

  Może być uprawiana zarówno w gruncie jak i w donicach. Znakomicie nadaje się do małych ogródków jak i na tarasy. Jest to typowa roślina do patio. Owoce o zabarwieniu czerwono- żółtym. Roślina ma stosunkowo małe wymagania praktycznie nie wymaga ciecia. Jedynie zabiegi sanitarne. owoce dojrzewają na początku września

  Cena: 
  78,00 zł
  !

  Brak w magazynie

 • NOWOŚĆ!! GRUSZA KARŁOWA

  Regularne cięcie gruszy jest konieczne dla jej prawidłowego wzrostu, obfitego owocowania oraz odpowiedniego wybarwienia, a co za tym idzie smaku owoców. To powszechnie lubiane drzewo owocowe jest dużo bardziej podatne na warunki klimatyczne niż jabłoń i wymaga lepszych, cieplejszych gleb, nie znosi wysokiego poziomu wody gruntowej.

  Cena: 
  78,00 zł
  !

  Brak w magazynie

 • DRZEWO CYTRYNOWE+ GRAWER

  Minimalne zamówienie to 20 sztuk Roślina pochodzenia śródziemnomorskiego wymaga dużego nasłonecznienia. Drzewa cytrynowe rodzą owoce z białych charakterystycznych kwiatów. Kwiaty mają bardzo intensywny, przyjemny zapach i pojawiają się gdy na gałązkach są już owoce. Owoce utrzymują się na drzewkach bardzo długo. Doskonale zachowuje się na balkonach tarasach w oranżeriach. ALE UWAGA!!! Są to rośliny wrażliwe na temperatury i wraz z nastaniem przymrozków przenosimy drzewo do pomieszczenia W okresie zimowym optymalna temperatura uprawy powinna znajdować się w przedziale od 5 do 12⁰C. Cytrusy nie znoszą w okresie zimowym suchych i gorących pomieszczeń. Ograniczamy podlewanie, nie dopuszczając do zaschnięcia bryły korzeniowej. Ważne jest częste zraszanie liści rośliny. W okresie od marca do końca września zalecane jest nawożenie specjalnymi nawozami do cytrusów. Po zakończeniu nawożenia jesienią zalecane jest przycięcie pędów

  Cena: 
  200,00 zł
  !

Produkty 11 do 16 z 16

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek malejący

Zaufali nam