O FIRMIE

Od 2009 roku zajmujemy się profesjonalną dostawą spersonalizowanych gadżetów reklamowych w postaci żywych sadzonek roślin.

Nasze drzewka na prezent dostarczane są w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach, które oprócz ozdoby przede wszystkim spełniają role zabezpieczenia rośliny podczas trudu transportu kurierskiego.

Cały zestaw prezentowy jest spersonalizowany według życzenia klienta. Nigdzie na opakowaniu czy drzewku nie ma informacji, że pochodzi ono od firmy drzewkonaprezent.pl.

Prezent jest przygotowany tak aby klient odniósł wrażenie iż otrzymał prezent prosto od firmy, która jest zleceniodawcą akcji promocyjnej.

Wystarczy, że wybierzesz drzewo oraz czas realizacji zamówienia a resztą zajmiemy się my. Wszystkie projekty traktujemy bardzo indywidualne i jesteśmy otwarci na kreatywne urozmaicenia naszych zestawów.

Dostarczamy ekologicznie na terenie całej Europy.

O firmie
O firmie

WYŚLIJ DRZEWO

Mamy dla Ciebie wyjątkowy i niepowtarzalny pomysł na promocję Twojej firmy! Zamiast zamawiać kolejne przewidywalne upominki dla gości ważnego eventu, postaw na propozycję gadżetów ekologicznych od firmy Drzewkonaprezent.pl. Efektownie zapakowane i indywidualnie oznakowane rośliny doniczkowe z pewnością okażą się doskonałym prezentem także dla klientów i kontrahentów. Proponujemy niezliczona ilość pomysłów i inspiracji. Przekonaj się sam!

Taki prezent na pewno wpłynie pozytywnie na relacje biznesowe pomiędzy firmami, jak również poprawi percepcję marki w środowisku biznesowym. Drzewko będzie wzrastało i przywoływało miłe myśli o firmie, która je podarowała. To niezawodny pomysł na upominki świąteczne dla firm, ale również dla Twoich współpracowników. Rośliny to najlepsze gadżety ekologiczne, które podarowane jako prezent ucieszą każdego.

Drzewko – prezent świąteczny, który fantastycznie buduje pozytywny wizerunek firmy i jest wiecznym PR managerem. Drzewa pakowane są w kartonowe opakowania z indywidualnym nadrukiem! Wspaniałym dopełnieniem zestawu, jest dołączenie dowolnego gadżetu firmowego symbolizującego Państwa firmę lub akcje eventową.

Czas realizacji, sposób zapłaty i transport do uzgodnienia. Ceny zależne od ilości zamawianych sztuk oraz wybranego wariantu prezentu.

Współpracujemy z Agencjami Reklamowymi i Eventowymi.

ZOSTAW
KONTAKT

*/